• Facebook
  • Facebook
  • Twitter
  • Kontakt
  • Słonie na balkonie

Teatr Form Terapeutycznych czyli emocje pod lupą dla najmłodszych.

Autorskie spektakle Pracowni Dobrego Rodzica tworzone są przez psychologów, pedagogów i aktorów.

Repertuar

"SERWUS JESTEM NERWUS"
W spektaklu "Serwus jestem Nerwus" bierzemy pod lupę złość. Spektakl powstał z myślą o dzieciach mających trudności z opanowaniem niełatwej sztuki radzenia sobie ze złością. Z bajki płynie morał o tym, że każdy często czuje złość i każdy ma do niej prawo, ale są dobre i złe sposoby na okazywanie złości. Podczas przedstawienia dzieci wspólnie z Nerwusem poznają praktyczne sposoby radzenia sobie ze złością.


Dodatkowo, każde z dzieci otrzyma swój Kodeks Złości, do przeczytania z rodzicami. Kodeks może być też inspiracją do przeprowadzenia lekcji wychowawczej dla uczniów klas 1-3

 

"CO CZUJE KLAUN?" 

W spektaklu "Co czuje Klown?" bierzemy pod lupę empatię i samoocenę. W trakcie przedstawienia dzieci zastanowią się nad tym, czy każdy czuje tak samo? Dzięki bohaterom bajki dzieci nauczą się jak rozpoznawać emocje zarówno przyjemnie i nieprzyjemne? Dowiedzą się jak zachować się w trudnej sytuacji i jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Z bajki płynie morał, że warto mówić o swoich uczuciach i że warto być z siebie dumnym i wiedzieć w czym jesteśmy dobrzy, a w czym jesteśmy mistrzami.

 

W każdej bajce występuje 5 postaci, które angażują dzieci we wspólne tworzenie spektaklu. Przedstawieniom towarzyszą autorskie piosenki, które powstały specjalnie na potrzeby najmłodszych odbiorców.

Cennik:


Spektakl przewidziany jest dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Trwa 45 min. Koszt spektaklu to 350 zł. Teatr form terapeutycznych przedstawia autorskie spektakle tworzone przez zespół Pracowni Dobrego Rodzica. Dochód ze spektakli jest przeznaczony na pomoc dzieciom z Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.

teatr dla dziecikontakt:

tel. (42) 672 61 19   lub adres:

pracownia@slonienabalkonie.pl